Ogłoszenia Duszpasterskie


Ogłoszenia Duszpasterskie
VI Niedziela Zwykła − 17.02.2019r.

 

1. Przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą, po Mszy św. o godz. 9.00, zapraszamy na spotkanie zelatorki i członków Kół Żywego Różańca, a o godz. 16.00 będzie spotkanie przed I Komunią św.
2. W sobotę (23.02), w kościele w Pilawie o godz. 16:30, rozpocznie się czuwanie młodzieży. Kandydaci przygotowujący się do Sakramentu Bierzmowania udają się do Pilawy obowiązkowo.
3. Za ławkami znajdziemy bieżący numer Echa Katolickiego.
4. W mijającym tygodniu pożegnaliśmy † Feliksa Chodkiewicza z Czarnowca, za niego i za naszych bliskich zmarłych prośmy miłosiernego Boga: wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia Duszpasterskie
V Niedziela Zwykła − 10.02.2019r.

 

1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą, o godz. 18.30 w salce, przy ul. Warszawskiej 1, będzie kolejne spotkanie w ramach przygotowania do małżeństwa.
2. Jutro, będziemy przeżywali Światowy Dzień Chorego, zapraszamy wszystkich chorych i osoby w podeszłym wieku na Mszę św. o godz. 10.00, podczas której udzielimy im Sakramentu Namaszczenia Chorych; w zakrystii można zgłaszać chorych, których odwiedzimy w domach, jutro od godz. 11.00.
3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00, będzie spotkanie dla zelatorek i członków Kół Żywego Różańca; natomiast o godz. 16.00, będzie spotkanie dla dzieci i rodziców przed I Komunią św.
4. Składamy serdeczne Bóg zapłać naszej młodzieży pod kierunkiem Ks. Mateusza, oraz Panu Kościelnemu, za uprzątnięcie dekoracji bożonarodzeniowych.
5. Za ławkami znajdziemy bieżący numer Echa Katolickiego.
6. W mijającym tygodniu pożegnaliśmy † Celinę Strzeszewską z Osiecka, zmarła też † Aleksandra Jagodzińska z Pogorzeli, jej pogrzeb będzie we środę o godz. 11.00, za nie i za naszych bliskich zmarłych, prośmy miłosiernego Boga: wieczny odpoczynek …

Ogłoszenia Duszpasterskie
IV Niedziela Zwykła − 03.02.2019r.

 

1. Przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą, po Mszy św. o godz. 9.00, adoracja z racji I niedzieli miesiąca.
2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca o godz. 17.00, Msza św. i intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
3. Za ławkami znajdziemy bieżący numer Echa Katolickiego.
4. W mijającym tygodniu pożegnaliśmy † Henrykę Szarek z Górek, † Wiesława Grzegrzółkę ze Starej Huty, † Tadeusza Przybysz z Augustówki, zmarł też
† Andrzej Konieczny z Augustówki, jego pogrzeb będzie we środę o godz. 11.00, za nich i za naszych bliskich zmarłych prośmy miłosiernego Boga: wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia Duszpasterskie
III Niedziela Zwykła − 27.01.2019r.


1. Przeżywamy trzecią niedzielę zwykłą, w czasie Mszy św. o godz. 11.30, sprawowany będzie Sakrament Chrztu świętego.
2. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego, Msze św. w naszym kościele, z poświęceniem gromnic, o godz. 7.30; 9.00 i 18.00. Mszą św. wieczorowa, będzie sprawowana jako niedzielna. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na zakony klauzurowe.
3. W tym tygodniu przypada: I piątek, I sobota i I niedziela miesiąca. W piątek nabożeństwo po Mszy św. o 7.00, oraz po południu w następującym porządku: o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 16.50 nabożeństwo i Msza św., podczas adoracji będzie okazja do spowiedzi; w sobotę nabożeństwo po Mszy św. o godz. 9.00, w niedzielę adoracja po Mszy św. o godz. 9.00.
4. Za ławkami znajdziemy bieżący numer Echa katolickiego, zachęcamy do lektury.
5. W mijającym tygodniu zmarł † Mirosław Legat z Jaźwin, jego pogrzeb będzie we środę o godz. 11.00, za niego i za naszych bliskich zmarłych prośmy miłosiernego Boga: wieczny odpoczynek…